جست و جو

ورود کاربران

درباره ما

آمار بازدید کنندگان

13694
TodayToday2
YesterdayYesterday5
This_WeekThis_Week1
This_MonthThis_Month158
All_DaysAll_Days13694
 
 
 

تصاویر منطقه

 

اخطار!

با سلام و احترام

با توجه به حضور نیروی محترم انتظامی در گیت ورودی کمپ و سایر مراحل اجرایی جشنواره ، از کلیه شرکت کنندگانی که در این برنامه حضور خواهند داشت درخواست می گردد:
1- با توجه به حساسیت شدید منطقه نسبت به ارزشهای اسلامی و با توجه به ضرورت احترام به اعتقادات مردم بومی ، رعایت شئونات اسلامی و احترام به باورهای مردم بومی کاملا الزامیست و با افرادی که خدای نکرده باعث بروز مشکلی در این قضیه شوند ، برخورد قانونی و جدی صورت خواهد گرفت.

2- علی رغم مختلط بودن برنامه رعایت کلیه موازین شرعی و اسلامی و داشتن مدارک متاهلی برای عزیزانی که بصورت خانوادگی یا متاهلی تشریف می آورند الزامی ست و موارد تخلف توسط حراست جشنواره با جدیت و بصورت قانونی برخورد خواهد شد.


3- حضور خودرو بدون هماهنگی و کارت شناسایی جشنواره در برنامه ممنون هست و خودروهای حاضر مجاز به استفاده از تجهیزات صوتی و ورود به شعاع کمتر از 500 متری کمپ نیستند.
4- تامین و حراست کمپ و جشنواره توسط نیروی محترم انتظامی و بسیج صورت می گیرد و در صورت حمل هر گونه اشیا، غیر مجاز از جمله اسلحه ، مواد مخدر ، مشروبات الکلی و سایر مواردی که بر خلاف قوانین و عرف جاری نظام اسلامی باشد ، با متخلف برخورد جدی و قانونی خواهد شد.
5- حفظ امنیت اخلاقی و علی الخصوص پرهیز از اعمال نابجا ، حرکات ناموزون ، رقص ، موسیقیهای غیر مجاز ، ابتذال و رعایت حجاب و پوشیدگی برای همه شرکت کنندگان الزامی و برخورد مسئولین برنامه با متخلفین کاملا جدی خواهد بود.

6- کلیه مراحل اجرایی توسط تیم انتظامات و همکاران تیم اجرایی در تمامی مدت زمان اجرای برنامه در دست کنترل می باشد در صورت مشاهده هر گونه تخلف از موارد فوق ، در ابتدا توسط سرپرستی و انتظامات برنامه تذکر لازم داده شده و در صورت تکرار برای بار دوم ، کارت شناسایی فرد متخلف ابطال و ضمن پوزش به خارج از برنامه منتقل خواهد شد.

سید احمد رونقی

دبیرجشنواره بیابانگردی ایران